Ігровий автомат StarBurst для гри в режимі онлайн

StarBurst – це один із найпопулярніших ігрових автоматів від NetEnt, який регулярно запускається не лише новими гравцями, але й досвідченими геймерами. Його прості правила не спричинять труднощів під час вивчення у новачків, а завдяки інтуїтивно зрозумілій панелі управління ігровий процес проходитиме злагоджено та прибутково.

Ігровий апарат Сяйво Зірки та його функціональні особливості

Ігровий процес в онлайн-слоті StarBurst у залі казино Гоксбет починається відразу після натискання на кнопку "Start". Попередньо слід ознайомитися з технічними характеристиками азартної гри і після цього визначатися з відповідними розмірами ставок. Виробник передбачив тут:

  • п'ять барабанів;
  • десять фіксованих ліній без можливості зміни їхньої кількості;
  • режим автоматичного запуску барабанів;
  • RTP – 96,1%;
  • Дикий символ (різнокольорова зірка).

За рахунок низької дисперсії виграші надходитимуть на рахунок часто, але невеликих розмірів. Вони розраховуються з урахуванням початкової ставки та коефіцієнти виплат для кожного окремого символу. Мінімальна ставка на лінію – 0,1 монет, а максимально пропонується поставити 100 монет. Найбільший виграш – 250 ставок.

Ігровий апарат StarBurst

Символи та їх множники

Одна з головних особливостей ігрового автомата StarBurst полягає в тому, що виграшні послідовності у ньому формуються одночасно у двох напрямках – зліва направо та навпаки. У цьому процесі беруть участь такі тематичні знаки:

Символ Коефіцієнт
Фіолетовий та синій камені х5-х25
Камінь червоного кольору х7-х40
Зелений камінь х8-х50
Камінь жовтого кольору х10-х60
Червона сімка х25-х125
Напис «BAR» х50, х200, х250

Серед спеціальних символів слід виділити лише один знак – це Wild. Він представлений восьмикінцевою різнокольоровою зіркою, яка в разі потреби замінить собою будь-який знак, перетворивши звичайну комбінацію на оплачувану.

Призова опція "Starburst Wilds"

Згідно з правилами цієї опції Дикі символи після появи на екрані можуть розтягуватися на весь екран, а потім активувати респін. Під час повторного обертання Вайлд знаки фіксуються на своїх позиціях. Дочекайтеся випадання зображення зірки і вам запуститься додатковий респін. Грайте також у найпопулярніший автомат останніх років Книга Ра.

Original text


>