Ігровий апарат Mega Moolah та його відмінні риси

Співробітники компанії Microgaming вирішили не відставати від своїх конкурентів і презентували їхній увазі оригінальний ігровий автомат Mega Moolah. Він присвячений тематиці сафарі, тому кожен гравець матиме унікальну можливість віртуально вирушити в спекотну Африку.

Геймплей та технічне наповнення слота

Перш ніж натискати на "Start", гравцеві слід визначитися з кількістю активних ліній в ігровому автоматі Мега Мула на сайті Гоксбет . Допоможе в цьому функціональна клавіша "Select Lines". Виставити оптимальні ставки на них можна за допомогою "+" та "-". Також виробник передбачив тут:

  • п'ять барабанів;
  • 25 призових ліній;
  • Дикий знак;
  • Скаттер (мавпа в одязі індіанця);
  • додаткові спини (15 штук);
  • призова гра («Колесо Фортуни»).

Одна з головних особливостей грального автомата – це розіграш прогресивного джекпоту. Його сума може досягати 1000000 кредитів і більше.

Mega Moolah слот

Ігрові символи та їх коефіцієнти виплат

Після успішних спинів на ігровому полі онлайн-апарата Mega Moolah регулярно випадають різні тематичні символи. Якщо активної лінії одночасно випаде від трьох однакових знаків, то геймер гарантовано зможе отримати виграш. Він розраховуватиметься відповідно до спеціальної таблиці виплат. Крім карткових символів з мінімальними множниками (х2-х500) серед базових знаків слід зазначити:

Символ Коефіцієнт
Антилопа х10-х250
Зебра х20-х400
Жираф х30-х500
Буйвол оплачується від двох штук, помножуючи виплату у 4-600 разів
Слон х6, х50, х250 та х750

Крім базових елементів, на екрані періодично випадають і спеціальні символи. Один із них – це Вайлд. Він представлений левом, який виконує одразу дві функції: замінює інші символи та вибудовує нові оплачувані поєднання. За два-п'ять Диких символів можна отримати від 15 до 15000 монет.

Правила активації призової гри

Бонусний раунд в ігровому слоті Mega Moolah активується у довільному порядку. Гравцю потрібно обертати Колесо Фортуни, в результаті чого можна виграти один із чотирьох прогресивних джекпотів: Mini у розмірі від 10 доларів, Minor (від 100 доларів), Major (від $10 000) та Mega джекпот, сума якого може перевищувати 1 000 000 доларів. Вам також сподобається класичний апарат Always Hot.

Original text


>