Ігровий апарат Fruitinator – нестаріюча класика серед онлайн-ігор

Популярний онлайн-слот Fruitinator випущений співробітниками компанії Merkur ще у 2012 році. Він присвячений тематиці фруктів, що паралельно виконують обов'язки ігрових символів. В азартному автоматі відсутні тематичні бонусні раунди, фриспіни та спеціальні знаки, але можна активувати одну із призових опцій – «Gamble» або «Card Game».

Технічне наповнення грального автомата Фрутинатор

Для азартного відеослота Fruitinator на майданчику Goxbet2 характерні прості правила та зрозуміла на інтуїтивному рівні панель керування. Перед тим як приступати безпосередньо до ігрового процесу, рекомендується вивчити технічні характеристики. Мова йде про:

  • п'яти барабанах;
  • п'яти призових лініях для ставок та виплат;
  • двох призових опціях.

На кожну з ліній пропонується поставити одну монету. Її вартість може змінюватись від 0,01 до 20 кредитів. Показник повернення виплат (RTP) – 96,1%. Волатильність – висока. Сума максимальної виплати може досягати 1000 кредитів.

Fruitinator слот

Ігрові символи та їх множники

Ігрова символіка онлайн-автомата Фрутинатор представлена ​​різними фруктами, кожен з яких має власну вартість. Докладніше про значення коефіцієнтів можна дізнатися з таблиці виплат. Щоб сформувалася виграшна послідовність, гравцеві потрібно дочекатися випадання від трьох однакових символів (вишня – єдиний знак, який оплачується від двох штук). Серед тематичних знаків найчастіше можуть бути:

Символ Коефіцієнт
Вишні х40 за п'ять штук
Лимон х50 за п'ять зображень
Апельсин х50
Слива х150
Кавун х150
Срібний дзвіночок х500

Сімка в полум'ї вогню виявилася найприбутковішою, адже п'ять її штук гарантовано помножать виграш у 1000 разів.

Додаткові функції в онлайн-слоті

В ігровому апараті Fruitinator передбачено дві спеціальні опції. Один із них – це функція карткової гри. Вона активується після отримання виграшу та нагадує гру на подвоєння. Відповідно до її правил потрібно правильно вказати колір картки – чорний чи червоний.

Друга призова опція є цікавим форматом гри, згідно з яким гравцеві потрібно підніматися по сходах уявних сходів і множити ставку на х2. Результат гри не залежить від геймера та визначається випадковим чином. Подібним чином улаштований сяючий апарат Bejeweled.

Original text


>