Тематичні особливості азартного слота Empire V

Ігровий автомат Empire V випущено у 2017 році співробітниками компанії Greentube (Novomatic). Він присвячений вампірській тематиці та відрізняється високими показниками теоретичного повернення виграшів – 96%. Також у відеослоті реалізовані спеціальні символи з розширеними можливостями, ризик-гра та раунд додаткових спинів, які проходитимуть за початковою ставкою.

Технічне наповнення ігрового автомата Імперія В

Панель управління в ігровому слоті від Greentube на порталі казино Гоксбет зрозуміла на інтуїтивному рівні та відрізняється зручним розташуванням функціональних клавіш. Ознайомившись із їх призначенням, геймер може сміливо натискати на кнопку "Старт" і приступати до ігрового процесу. В онлайн-апараті Імперія В реалізовано:

Барабани 5
Лінії 10
Вайлд Повний місяць
Скаттер Замок Вампірів
Фриспіни передбачені
Ризик-гра за рівними шансами передбачена

Джекпот слота – 5000 кредитів. На лінії приймаються однакові розміри ставок від 1 до 100 монет.

Ігрові символи в онлайн-слоті

Виграшні комбінації в ігровому автоматі Empire V формуються лише в одному напрямку – зліва направо. У цьому процесі беруть однакові символи, представлені такими базовими знаками:

  1. ефектної зубастої леді;
  2. вампіром;
  3. скляним флаконом із червоною рідиною;
  4. кажанами;
  5. вовком;
  6. старовинні свічники.

Також часто на екрані випадають молодші ігрові символи – номінали карток від дев'ятки до туза. Їх характерні мінімальні коефіцієнти виплат, прописані у спеціальній таблиці «Paytable».

 Empire V

Символи з особливими можливостями

В ігровому слоті Empire V передбачено два спеціальні знаки. Перший – це Wild. Він представлений повним місяцем і необхідний для того, щоб замінювати собою інші знаки, якщо це допоможе побудувати призову послідовність. Його можливості заміни не розповсюджуються на Скаттер. Він своєю чергою представлений похмурим вампірським замком. Дочекавшись випадання від трьох символів Розкиду, користувач отримає доступ до десяти безкоштовних обертів. Під час фриспінів на активних лініях не випадають карткові номінали, тому виграші можуть сягати значних розмірів. Грайте онлайн та переконайтеся в цьому особисто. Випробуйте можливість ще однієї популярної моделі - Dynasty Of Ra.

Original text


>