Dynasty Of Ra – ігровий апарат від Novomatic на тему Стародавнього Єгипту

Dynasty Of Ra – оригінальний ігровий апарат, випущений співробітниками Новоматік. У ньому успішно обігрується тема Стародавнього Єгипту, тому ігровий процес обіцяє бути цікавим. Прості правила, зрозумілий інтерфейс, максимальна виплата х10 000 – все це і не тільки чекає на гравця після запуску відеослота Династія Ра.

Технічне наповнення ігрового слота Династія Ра

Виробник в онлайн-апараті Dynasty Of Ra на сайті Goxbet передбачив найвищий показник RTP. Він встановлений на позначці 95,01%. Дисперсія гри – середня. Також тут є:

Барабани 5
Лінії 10
Вайлд Око Ра
Скаттер Око Ра
Фриспіни передбачені

Після чергового успішного спина можна активувати ризик-гру за рівними шансами. Відповідно до її правил гравцеві потрібно лише правильно вказати колір закритої карти, після чого виграш збільшиться вдвічі.

Базові символи та їх коефіцієнти

В ігровому апараті Dynasty Of Ra призові послідовності вишиковуються з ідентичних символів. Вони повинні випасти поруч один з одним активної лінії. Найчастіше можна зустріти такі базові знаки:

  1. скіпетри фараонів;
  2. богиню Бастет;
  3. маску кішки із чистого золота;
  4. старовинне намисто;
  5. карткові позначення різного номіналу.

Символи карток регулярно з'являються на екрані і відрізняються мінімальними коефіцієнтами виплат. Їх множники та множники для цінніших знаків вказані у спеціальній таблиці.

Династія Ра

Умови активації фрі-обертань

Окрім звичайних символів в онлайн-апараті Династія Ра передбачено один універсальний знак. Він одночасно виконує функції Wild та Scatter-символу та представлений оком Ра. Він не тільки замінює всі символи і добудовує призові послідовності, але й активує раунд безкоштовних обертань. Достатньо дочекатися випадання трьох символів Вайлд-Скаттер для того, щоб отримати доступ до десяти фриспінів. Під час них один випадково вибраний символ може розширюватися на весь екран, заповнюючи всі барабани і збільшуючи кількість призових послідовностей. Визначайтеся зі ставками та виграйте найбільшу виплату – х 10 000. Не менш щедрі виплати обіцяє модель Dragon Reels.

Original text


>