Азартний слот Dragon's Deep для онлайн гемблінгу

Ігровий автомат Dragon's Deep входить до колекції найкращих азартних ігор від компанії Novomatic і не перестає радувати гравців простими правилами та великими коефіцієнтами виплат. П'ять барабанів, спеціальні символи, раунд фриспінів та ризик-гра за рівними шансами – це більш ніж достатньо для того, щоб виграти максимальний грошовий приз – 5000 кредитів.

Як грати в онлайн-автомат Безодня Дракона

Перш ніж натискати клавішу старту, геймеру рекомендується вивчити правила ігрового апарату Dragon's Deep на порталі Goxbet1 і розібратися в його технічних характеристиках. У ньому реалізовано:

Кількість барабанів 5
Призові лінії 25
Вайлд дракон
Розкид яйце дракона
Фриспіни 25
Ризик-райнд передбачений

Розміри ставок геймер регулює самостійно від 50 центів до 50 доларів на спин. Максимальна виплата – х5 000. Волатильність становить від середньої до високої. Показник повернення виграшів – 95,06%.

Базові та спеціальні знаки в онлайн-апараті

В ігровому автоматі Dragon's Deep передбачено 15 ігрових символів. Вони беруть участь в утворенні призових послідовностей та представлені:

  1. бойовою картою з молотом та щитом;
  2. трьома портретами гномів;
  3. картою скарбниці;
  4. різнокольоровими літерними та цифровими позначеннями.

Також є кілька спеціальних символів з додатковими можливостями. Величезний дракон – це Дикий знак. Випадаючи у потрібній позиції на екрані, він здатний замінити собою будь-який тематичний знак. Його можливості трансформації не поширюються лише на символ Розкиду – червоне яйце дракона. Він оплачується у будь-яких позиціях на екрані, тому що не прив'язаний до активних ліній.

Dragon's Deep

Правила активації безкоштовних спинів

Дочекавшись випадання трьох, чотирьох або п'яти символів розкиду, геймер зможе виграти від 5 до 25 безкоштовних обертань. Під час них зображення гномів стають додатковими дикими знаками та виконують функції заміни інших символів.

Dragon's Deep – п'ятибарабанний ігровий апарат зі зрозумілим інтерфейсом та високим показником RTP (95,06%). Формуйте призові поєднання, беріть участь у ризик-раунді за рівними шансами та отримуйте виплати відповідно до спеціальної таблиці. Такий же колоритний геймплей чекає на гравців у слоті Crazy Monkey 2.

Original text


>