Тематичні особливості онлайн-апарата Dragon Reels

Dragon Reels – цікавий ігровий автомат від EGT, присвячений китайській культурі. Його показник повернення виграшів становить 96,44%, що дозволяє розраховувати отримання великих виграшів. Вивчайте правила та приступайте до утворення виграшних поєднань у режимі онлайн.

Опис правил грального автомата Барабани Дракона

У п'ятибарабанному слоті Dragon Reels на сайті Гоксбет виробником передбачено 25 ігрових ліній. Вони фіксовані, тому зміни в меншу сторону не підлягають. Також для ігрового процесу реалізовано:

  • Дикий символ (вогняний дракон);
  • символ Розкиду (медальйон із золотим драконом);
  • додаткові спини;
  • ризик-гра на подвоєння.

Обертання барабанів може відбуватися в ручному або автоматичному режимі. Для автозапуску достатньо натиснути на клавішу Autoplay і виставити необхідні налаштування.

Dragon Reels

Правила утворення призових поєднань

Виграшні послідовності в онлайн-апараті Барабани Дракона формуються з однакових символів – від трьох і більше. Важлива умова: вони повинні з'явитись на одній активній лінії одночасно (призова комбінація зараховується у напрямку зліва направо). Найчастіше на екрані можуть з'являтися:

Символ Коефіцієнт
Номінали карт від дев'ятки до тузу з мінімальними множниками х10-х200
Китайські феєрверки х10-х200
Барабан х10-х400
Китайський ліхтарик х10-х400
Дівчина х10-х750
Портрет чоловіка х10-х1 000

Вартість кожного символу докладно описана у спеціальній таблиці виплат.

Функції спеціальних знаків

Крім базових елементів, на екрані відеослота Dragon Reels періодично випадають спеціальні символи. Один із них – це Wild. Він представлений драконом і необхідний заміни інших символів, у результаті формуються нові оплачувані поєднання. Медальйон із золотим драконом – це Scatter. Його особливість у тому, що він оплачується у різних позиціях на екрані, починаючи від двох зображень. Сумарно за його випадання можна виграти 50-2500 кредитів. Три символи Розкиду активують десять безкоштовних обертань. Крутіть десять разів поспіль барабани без виставлення грошових ставок і не забувайте про можливість участі в грі на подвоєння. Також спробуйте гру в близькому на тематику слоті Dragon's Deep.

Original text


>