Crazy Monkey 2 – ігровий автомат про кумедну мавпу

Співробітники російської компанії Igrosoft не перестають радувати своїх шанувальників і презентували їхній увазі оригінальний онлайн-слот Crazy Monkey 2. Головною героїнею тут виявилася кумедна мавпочка. Вона допоможе отримувати виплати гравцеві, якщо він заздалегідь визначиться з оптимальними ставками і почне обертати п'ять барабанів.

Технічні параметри онлайн-апарата Мавпочки 2

Оцінивши приємні анімаційні ефекти і ознайомившись з правилами, геймеру на порталі Goxbet2 слід приступити до вивчення технічних характеристик ігрового слота Crazy Monkey 2. Вони включають:

  • п'ять барабанів;
  • дев'ять регульованих ліній;
  • Вайлд та Бонус-знаки;
  • дворівневий призовий раунд;
  • ризик-раунд за рівними шансами.

Також є можливість перейти в режим автоматичної гри та спостерігати за тим, як барабани будуть обертатися за раніше виставленими налаштуваннями без втручання гравця.

Геймплей Мавпочки 2

Символи та виплати за ними

В ігровому автоматі Crazy Monkey 2 призові послідовності вишиковуються з тематичних зображень – ігрових символів. Вони представлені:

Символ Коефіцієнт
Метелик (х2-х10)
Банан (х3-х20)
Змія (х5-х50)
Ковадло (х10-х100)
Ананас (х20-х200)
Лев (х30-х500)

Логотип гри – найприбутковіший символ, тому що він оплачується за максимальними коефіцієнтами. Три-п'ять його штук допоможуть гарантовано виграти 200-5000 кредитів.

Спеціальні символи та призовий раунд

Магічний тотем – це особливий Дикий знак. Він виконує обов'язки заміни інших знаків, у результаті вибудовуються нові оплачувані послідовності. Також цей знак оплачується сам собою, помножуючи загальний виграш у 100, 500 або 2 000 разів.

Мавпочка 2 – другий спеціальний символ, який виконує обов'язки Bonus-символу. Вже достатньо випадання трьох таких ікон для того, щоб стартова призова гра. На першому її етапі гравцю треба по черзі смикати за п'ять мотузок, розраховуючи на випадання бананів. Якщо з висоти впаде цегла, це означатиме закінчення призового раунду. Якщо вдасться успішно смикнути за всі п'ять мотузок без випадання важких предметів, то геймер зможе перейти на другий етап бонусного раунду. Просто вгадайте, за яким із ящиків сховався приз, і отримайте до 100 000 монет на рахунок. Бажаєте змінити тему - спробуйте приєднатися до морських романтиків у грі "Пірат".

Original text


>