Сюжетна лінія ігрового слота Chicago

Ігровий автомат Chicago - це п'ятибарабанний онлайн-апарат від відомої компанії Novomatic. Він присвячений тематиці мафії, тому під час ігрового процесу користувач має зіткнутися з бандитським угрупуванням. Завдяки тому, що всі функціональні клавіші зосереджені в нижній частині екрана, геймеру просто розібратися в геймплеї і навчитися керувати грою.

Ігровий слот Чикаго та його технічні властивості

В онлайн-апараті Chicago на сайті Goxbet казино виробником передбачено п'ять барабанів. Решта його набір технічних параметрів включає:

Призові лінії 20
Бонусний раунд передбачений
Дикий символ Місто
Скаттер Kings of Chicago
Режим автоматичної гри передбачений
Фриспіни є

Після чергового отримання виплати геймеру пропонується поставити її на висновок або натиснути клавішу Gamble і примножити вдвічі.

Символьний ряд та його виплатні коефіцієнти

В ігровому апараті Chicago ігрові символи органічно пов'язані з обраною тематикою та поділяються на дві групи – базові та спеціальні. З огляду на це на екрані найчастіше можна побачити:

  1. карткові позначення (х1-х50);
  2. поліцейського (х4-х100);
  3. хлопчика (х4-х100);
  4. гангстера (х10-х400);
  5. детективу (х10-х400);
  6. дівчину (х6-х200).

Окремо потрібно поговорити про два спеціальні знаки – Дикий і символ Розкиду. Кожен із них самостійно вибудовує особисті поєднання, оплачуючись від двох штук. Головна функція Вайлда полягає в тому, щоб замінювати собою зображення, за винятком Скаттера. В результаті цього формуватимуться нові оплачувані послідовності. До того ж Дикий символ має максимальні коефіцієнти виплат, тому дозволить виграти від 2 до 2 000 ставок. Scatter – це зображення кадилаку. Його головна перевага в тому, що вона оплачується в будь-яких позиціях, без прив'язки до активних ліній.

Chicago ігровий автомат

Як виграти доступ до фриспінів

Символ розкиду в онлайн-апараті Chicago не тільки оплачується сам по собі, але й активує раунд з 12 безкоштовних обертань. Якщо під час них вишикується призова комбінація, то гравцеві потрібно буде вистрілити у пляшку. Внаслідок цього множник для виплат може збільшитися до х10. Грайте також у жахливий літературний слот Empire V.

Original text


>