Бонуси від Goxbet

Тип бонусу Розмір
За реєстрацію новачку 50 фриспінів (FS)
На перший депозит 200%
За будь-яке поповнення балансу 10%
Тимчасові акції FS та інші бонуси з промокодів

Бездепозитний бонус у вигляді фриспінів – це перша пропозиція клубу Goxbet. Воно доступне відразу після створення облікового запису. Всі інші бонусні умови передбачають обов'язкове внесення грошей. Подаровані суми або виграші за рахунок бездепозитних спинів легко перетворюються на справжні гроші. Досить відіграти вейджер у встановлений термін.

Як отримати бонус за реєстрацію

Стартовий бонус Гоксбет для новачка це можливість запустити 50 спинів за рахунок закладу. Умови щодо слотів для використання бонусу змінюються. Зараз новому користувачеві пропонується один із топових автоматів компанії Endorphina класичного жанру на 5 ліній – 2021 Hit Slot. Для отримання обертань гість повинен:

 1. Відкрити реєстраційну форму на офіційному домені чи робочому дзеркалі клубу.
 2. Заповнити дані, зокрема вибрати бонусне заохочення 50 ФС.
 3. Авторизуватися як клієнт та використовувати нарахований презент.

Взяти участь в акції та отримати бонус за реєстрацію можна тільки один раз, при створенні облікового запису. Заборонено заводити дублюючі облікові записи.

Отримайте бонус на депозит від Гоксбет

Постійні умови депозитних заохочень на Гоксбет підходять гравцям із будь-яким бюджетом. Навіть за внесення від 1 гривні можна отримати додаткову вигоду у розмірі 10%. Порядок активації депозитного презенту на порталі:

 1. Створити обліковий запис або увійти до облікового запису.
 2. Активувати відповідну пропозицію (200% або 10%) у спеціальному розділі, натиснувши кнопку підписки.
 3. Натиснути "Каса" на головній або перейти до операцій поповнення через кабінет.
 4. Виконати операцію переказу коштів.

У клієнта є можливість у своєму профілі перемикатися між рахунками: гривні, рублі, євро та долари. Бонусні умови у своїй залишаються незмінними. Може змінюватися лише ліміт однієї операції, комісія та перелік доступних методів для внесення коштів.

200% на перший депозит

За реєстрацію на порталі гравець отримує доступ до найвигіднішого клубного бонусу. Перше поповнення балансу супроводжується нарахуванням 200% від внесеної суми подарунок. Особливості програми:

 • брати участь можна лише один раз;
 • дозволяється вносити від 200 грн.;
 • встановлений вейджер x45;
 • Goxbet бонус відігрується ставками реальними та бонусними грошима;
 • якщо на bonus-рахунку баланс досягає нуля – презент скасовується;
 • при відіграші на слотах враховується вся ставка, а на настільних та рулетках – лише 10%;
 • У правилах є список слот-машин (приблизно 50 найменувань), які взагалі не беруть участь у відіграші.

Для участі необхідно бути зареєстрованим користувачем. Спочатку необхідно увійти до розділу з усіма бонусними пропозиціями, вибрати варіант 200% на перший депозит та натиснути «Підписатися». Далі слід зробити грошовий внесок через Касу. Максимальне нарахування за вітальною програмою – 10 000 UAH.

10% на будь-який депозит

За будь-якого грошового переведення на баланс гемблер може активувати 10% як Goxbet бонус. Достатньо увійти до свого облікового запису, підписатися на бонусні умови та зробити поповнення. Автоматично до грошей на основному рахунку додасться 10% суми без вейджера. Відігравати потрібно буде лише депозит разом із додатком за стандартними правилами клубу. Обмежень за максимальну суму немає. Користуватися аукціонними умовами можна необмежену кількість разів. Презент працює регулярно.

Особливі умови нарахування на перший депозит 200% працюють лише для тих, хто вносить від 200 грн. За будь-якого меншого першого внеску можна отримати стандартні умови +10%.

Фриспіни Гоксбет

Відвідувачам Goxbet бонус у форматі фриспінів дається як бездеп вже на старті. Додаткові безкоштовні обертання можна отримати в рамках тимчасових акцій. Це можуть бути часові промо-умови, опубліковані на порталі або промокод з активацією FS. Клієнт не витрачає особистих грошей на спини: виграші розраховуються за ставкою, зазначеною у правилах. Наприклад, у вітальних Free Spins це ставка 10 UAH.

Для акцій з безкоштовними обертаннями зазвичай пропонуються дуже відомі емулятори з віддачею на рівні 95-97%. Для користувача це можливість вивчити апарат і без особистих вкладень спробувати слот-машину в ігровому режимі з виплатами.

Як отримати від Goxbet 50 фриспінів

Найпростіший спосіб користуватися безкоштовними спинами – активувати 50 фриспінів за реєстрацію. Після створення облікового запису та підтвердження личкої інформації гравець через свій кабінет запускає серію обертань. Вони автоматично засвітяться у доступних акціях профілю під час виконання всіх клубних вимог.

Отримувати безкоштовні спини можна за участю в тимчасових акціях. Іноді в інтернеті поширюються promocode або індивідуальні умови приходять клієнтам у розсилці по email. Свіжі промо-кампанії легко відстежувати у Telegram.

Як отримати промокод Goxbet

Гравець сам вирішує, чи варто використати промокод. Знаходити актуальні бонус-коди клубу можна такими способами:

 • на спеціалізованих майданчиках, що займаються оглядами сайтів азартної промисловості;
 • під відео-оглядами стримерів, які публікують записи гри на гроші на YouTube;
 • у соцмережах, включаючи офіційний канал Телеграм;
 • у розсилці поштою.

Щоб перевірити промокод і дізнатися, як активувати бонус Гоксбет, можна звернутися до представника підтримки в чаті. У тимчасових промо-заходах зазвичай обмежені терміни використання бонус-коду та є вимоги до мінімального депозиту для участі.

Original text


>