Тематичні особливості онлайн-апарата Bejeweled

Bejeweled – оригінальний ігровий автомат, випущений співробітниками Cryptologic. У ньому немає яскраво вираженого сюжету, проте відеослот присвячений тематиці дорогоцінного каміння. Азартна гра має класичну структуру та відрізняється простими правилами. Приступати до ігрового процесу рекомендується лише вдумливого вивчення правил та технічних характеристик.

Ігровий слот Bejeweled та його технічне наповнення

В ігровому автоматі Bejeweled на сайті Goxbet казино продано п'ять барабанів. Решта набір технічних властивостей включає:

Призові лінії 10
Вайлд Смарагд
Скаттер Топаз
Призові опції передбачені

Тематична бонусна гра, ризик-раунд на подвоєння та розіграш накопичувального джекпоту не передбачені виробником. Заявлений показник повернення виграшів – 95%.

Ігрові символи в онлайн-апараті

Після вдумливого вивчення правил та технічних параметрів геймеру слід розпочати обертання запропонованих барабанів ігрового слота Bejeweled. Внаслідок успішних спинів на екрані можуть з'являтися такі тематичні знаки:

  1. номінали карт від десятки до туза з мінімальними множниками;
  2. зелений смарагд;
  3. червоний рубін;
  4. жовтий топаз;
  5. синій сапфір.

Коефіцієнти виплат для кожного окремого знака докладно описано у спеціальній таблиці виплат.

Bejeweled слот

Спеціальні символи та їх можливості

Крім базових елементів, на екрані регулярно випадають особливі знаки. Один із них – це Вайлд. Він представлений відповідним написом Wild і при необхідності замінює собою інші знаки. Особистих призових послідовностей не формує. Його можливості трансформації не поширюються на Скаттер, який, у свою чергу, представлений трьома різновидами. Від трьох символів розкиду активують 15-50 безкоштовних спинів. Другий Скаттер здійснює запуск Колеса Фортуни, на якій має випасти величина множника. Саме на нього і буде помножено загальний виграш. Виплати гравців очікують і у разі випадання дорогоцінного каміння по вертикалі або горизонталі поруч один з одним. При цьому оплата нараховується навіть у разі випадання двох камінців. Вивчайте правила та функціонал ігрового слота Bejeweled та отримайте максимальну виплату без особливих труднощів.

Original text


>